
Latarka Led Fenix TK35 UE
Opis
Latarka LED Fenix TK35 UE
Nowość 2018 to dioda LED Cree XHP 70 o żywotności 50 000 godzin, strumieniu świetlnym 3200 lumenów i zasięgu 300 metrów. Jej cechą charakterystyczną jest naturalna barwa światła, która lepiej przenika w czasie zmniejszonej przejrzystości powietrza (mgła) oraz pomaga w dokładnym odwzorowaniu kolorów, tak przydatnym w myślistwie.
Podwójny włącznik umieszczony z tyłu - włącz/wyłącz, drugi aby zmieniać tryby pracy. Latarka posiada zabezpieczenie przed niewłaściwym włożeniem baterii. Plusem jest zastosowanie wyłącznika temperaturowego w trybie maksymalnego świecenia, który automatycznie zmienia tryb na słabszy, aby zapobiec ewentualnemu przegrzaniu. Jest całkowicie wodoodporna-IP68 i wytrzymuje upadek z 1 metra. Posiada dwa akumulatorki 18650 umieszczone w specjalnym adapterze, ładowane przez port micro USB (nie potrzeba dodatkowej ładowarki).
Dane techniczne:
- zasilanie: akumulatorowe 2 x 18650 zamontowane w adapterze, który pełni także rolę ładowarki,
- możliwość ładowania przez Micro USB,
- automatyczny wskaźnik poziomu naładowania akumulatora,
- 8 trybów świecenia:
- stałe: 3200lm (1h 30min.), 2000lm (2h), 1000lm (3h 40min.), 350lm (10h 50min.), 100lm (38h 40min), 20lm (152h),
- migające: stroboskop – 3200lm, SOS - 100lm - zasięg - 300m soczewka: ultra clear glas, chemicznie wzmocniona, z powłoką A,
- korpus: duraluminium T6 anodyzowane (mil-spec),
- źródło światła: dioda LED Cree XHP 70,
- żywotność diody: do 50tys.godz.,
- wymiary: 164,5 mm (dł.) x 43 mm (śr.korpusu) x 48 mm (śr.głowicy),
- wodoodporność: wg standardu IXP8,
- waga: 286g bez baterii,
- kolor: czarny.
Elementy zestawu: latarka TK35 UE, pokrowiec, pasek/linka mocująca, kabel micro USB, zapasowy oring.