Źródła Światła LED

Gniazdo GU10 Gniazdo GU10
Producent: OPTONICA
Cena:

1,19 zł

Cena netto: 0,97 zł

szt.
zobacz więcej
Gniazdo MR16 Gniazdo MR16
Producent: OPTONICA
Cena:

1,21 zł

Cena netto: 0,98 zł

szt.
zobacz więcej
Oprawa oczkowa ruchoma+gniazdo GU10-II gat. Oprawa oczkowa ruchoma+gniazdo GU10-II gat.
Producent: OPTONICA
Cena:

2,99 zł

Cena netto: 2,43 zł

szt.
zobacz więcej
Oprawa Szklana stała okrągła - Powystawowa Oprawa Szklana stała okrągła - Powystawowa
Producent: LUMENIX
Cena:

2,99 zł

Cena netto: 2,43 zł

szt.
zobacz więcej
Adapter E14>GU10 Adapter E14>GU10
Producent: OPTONICA
Cena:

3,99 zł

Cena netto: 3,24 zł

szt.
zobacz więcej
Żarówka LED GU10 SMD2835 Neutralna 6W/660lm Żarówka LED GU10 SMD2835 Neutralna 6W/660lm
Producent: LUMENIX
Cena:

4,69 zł

Cena netto: 3,81 zł

szt.
zobacz więcej

Źródła światła LED

Prawidłowo wykonana instalacja oświetlenia we wnętrzu w realny sposób wpływa na nastrój przebywających w nim osób. Dobrze zaplanowane oświetlenie nie tylko sprawia, że w pomieszczeniach jest jaśniej, co umożliwia funkcjonowanie w nich, ale także zużywa możliwie najmniej energii elektrycznej. Doskonałą odpowiedzią na potrzeby współczesnych użytkowników są źródła światła LED. Ta nowoczesna technologia pozwala na uzyskanie znacznie większej ilości światła przy mniejszym zużyciu światła w porównaniu do klasycznych żarówek czy halogenów. Choć energooszczędność wymieniana jest jako największa zaleta źródeł światła LED, to warto także wspomnieć o niezwykłej żywotności żarówek ledowych. Mogą one pracować nawet kilkadziesiąt razy dłużej niż zwykłe żarówki, więc konieczność ich wymiany pojawia się znacznie rzadziej.

Gdzie warto zastosować źródła światła LED?

Każde pomieszczenie wymaga indywidualnego, specyficznego zaplanowania oświetlenia. Warto mieć to na uwadze w momencie gdy wybieramy źródła światła LED. Najważniejszym czynnikiem mającym wpływ na wybór parametrów źródeł światła LED jest przeznaczenie pomieszczenia, w którym mają być stosowane. W salonie zalecany jest wybór żarówek LED o ciepłej, kojącej barwie światła. Warto zdecydować się na górne źródło światła, które będzie głównym elementem oświetlenia o dużej mocy i uzupełniające boczne światła o mniejszej mocy, dające delikatne światło. Świetnym rozwiązaniem są żarówki LED DIM ściemnialne, które pozwalają na płynną regulację mocy źródła światła LED i dopasowanie go do bieżących wymagań. W pomieszczeniach biurowych lepiej sprawdzą się źródła światła LED o chłodnej barwie, sprzyjającej koncentracji.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz bogaty wybór źródeł światła LED o różnych mocach, barwie światła, a także o różnych gwintach. Dla każdego nowego Klienta przygotowaliśmy rabat powitalny!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl