Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci

Szynoprzewody do systemów szynowych

Poszukujesz oryginalnego systemu oświetlenia? Niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem jest system szynoprzewodów LED Track Spot System. W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz jeden z podstawowych elementów szynowych systemów oświetlenia, czyli szynoprzewody. Zaletą takiego systemu oświetlenia jest możliwość dowolnego zaaranżowania oświetlenia, zgodnie z bieżącymi potrzebami. Bazą dla systemu szynowego są szyny, które montowane są do sufitu, do ścian lub mogą być zwieszone ze stropu. W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór szynoprzewodów o długości 1 m i 1,5 m. Szyny dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i białym. Możesz dobrać szynę do opraw w tym samym kolorze lub na zasadzie kontrastu, co pozwoli uzyskać ciekawy efekt.

Szynoprzewody jednofazowe czy trójfazowe?

Kupując szynoprzwody do systemu oświetlenia można wybrać modele jednofazowe  trójfazowe. W przypadku szyn oświetleniowych jednofazowych zasilanie jest realizowane przy pomocy dwóch przewodów umieszczonych w szynie. Należy pamiętać, że stosując szynoprzewody jednofazowe będziemy włączać wszystkie źródła światła jednocześnie. Jeżeli chcesz podzielić liczbę włączanych źródeł LED, warto zastosować szynoprzewody trójfazowe. Takie szynoprzewody posiadają cztery przewody – trzy fazowe i jeden zerowy. Za pomocą szyn oświetleniowych trójfazowych możesz podzielić źródła światła, tworząc strefy oświetlenia w pomieszczeniu. Dzięki szynoprzewodom trójfazowym możliwe jest niezależne uruchamianie trzech grup źródeł światła niezależnie. Takie rozwiązanie pozwala na uruchomienie tylko tej części oświetlenia, które są potrzebne w danej chwili. Pozwala to uzyskać kameralną atmosferę, wyeksponować daną część wnętrza, a także ograniczyć zużycie energii elektrycznej włączając dokładnie tyle źródeł światła, ile jest potrzebne.

Nowoczesne szynoprzewody

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości szyny do systemów oświetlenia kompatybilne z dostępnym w naszej ofercie LED Track Spot System. Taki model oświetlenia doskonale sprawdzi się zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i pomieszczeniach biurowych oraz handlowych. Sprawdź naszą ofertę wysokiej jakości produktów w najlepszych cenach!

Szynoprzewód Biały 1m Szynoprzewód Biały 1m
Producent: LedCorn
Cena:

13,99 zł

Cena netto: 11,37 zł

szt.
zobacz więcej
Szynoprzewód Czarny 1m Szynoprzewód Czarny 1m
Producent: LedCorn
Cena:

13,99 zł

Cena netto: 11,37 zł

szt.
zobacz więcej
Szynoprzewód Biały 1,5m Szynoprzewód Biały 1,5m
Producent: LedCorn
Cena:

19,99 zł

Cena netto: 16,25 zł

szt.
zobacz więcej
Szynoprzewód Czarny 1,5m Szynoprzewód Czarny 1,5m
Producent: LedCorn
Cena:

19,99 zł

Cena netto: 16,25 zł

szt.
zobacz więcej

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl