Dlaczego LED?

Technika LED

Źródło światła LED jest oparte na półprzewodnikowej diodzie elektroluminescencyjnej, która świeci pod wpływem przyłożonego do niej potencjału. W wyniku tego wytwarza się kwant energii świetlnej (foton) na złączu p-n. Tą innowacyjną technologię XXI wieku wykorzystaj w swoim domu lub firmie, bowiem pozwala na dużą oszczędność prądu.

Badania techniczne dowodzą, że małe gospodarstwo domowe może zaoszczędzić ok. 195zł rocznie.

Żywotność do 50 000 godzin - w naszym  asortymencie żarówki LED z chipsetami LED czołowych światowych producentów, świecące 50 razy dłużej niż standardowe żarówki. Zdecydowanie są odporniejsze na uderzenia, wstrząsy, wibracje itp., a częste załączanie oraz wyłączanie nie wpływa na ich żywotność.

Energooszczędność - źródło światła LED stanowi aktualnie najlepszy i najwydajniejszy system oświetleniowy, jest do 90% oszczędniejsze w poborze energii elektrycznej w stosunku do tradycyjnych żarówek, a także halogenowych źródeł światła i niegdyś popularnych świetlówek.

Użytkowanie i bezpieczeństwo - oświetlenie LED jest praktycznie bezawaryjne i na długie lata. Nie nagrzewa się do wysokiej temperatury, a niewielka ilość ciepła emituje w kierunku przeciwnym do świecenia.

Przyjazne dla otoczenia - oświetlenie LED nie męczy wzroku, bowiem nie występuje zjawisko pulsowania światła. Zdecydowanie eliminuje zagrożenie porażenia prądem. Nie wydziela CO2. Materiały nie zawierają rtęci i innych metali ciężkich, uważanych za toksyczne, a także żadnych innych szkodliwych substancji. LEDy nie wymagają utylizacji.
 

Oświetlenie LED jest znacznie tańsze od tradycyjnego żarowego lub halogenowego.
>Bądź "trendsetting"  i wymień  swoje żarówki na LEDy<

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl