Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Szybkie Prototypowanie 3D Szybkie Prototypowanie 3D
Producent: LedCorn
Cena:

1,23 zł

Cena netto: 1,00 zł

szt.
zobacz więcej
Drukarka 3D HBOT F300 + oprogramowanie Simplify3D Drukarka 3D HBOT F300 + oprogramowanie Simplify3D
Producent: 3D Printers
Cena:

19 680,00 zł

Cena netto: 16 000,00 zł

szt.
zobacz więcej

Drukarki 3D

Urządzenia takie jak drukarka 3D i technologia dostępne kiedyś tylko dla dużych i bogatych firm oraz korporacji dla próbnych egzemplarzy części samochodowych, motocyklowych i lotniczych, zdobywają w dobie dzisiejszej coraz większy rynek. Wśród odbiorców są osoby prywatne. Możliwe jest to dzięki temu, że cena za usługę obecnie jest dużo tańsza niż kiedyś. Drukarka 3D ma za zadanie wytworzyć przedmioty i różne obiekty, układając ultracienkie warstwy roztopionego materiału. Przy pomocy komputera i odpowiedniego już tez możesz zaprojektować biżuterię, zabawkę, a najnowsza technologia za pomocą drukarki 3D zmaterializuje taki trójwymiarowy obiekt do użytkowania. To co stworzy drukarka, zależy tylko od Twojej wyobraźni. Nasz sklep internetowy zaprasza do zapoznania się z ofertą i zamówienia odpowiedniego produktu.

Technologia ciągle nas zaskakuje! Ta dostrzegalna tendencja powoduje narastanie oczekiwań i wymagań klientów. W pełni zdając sobie z tego sprawę, producenci prześcigają się w tworzeniu nowych technologii i ulepszaniu parametrów, by zadowolić jak najszerszą liczbę klientów. LEDCORN wychodzi naprzeciw Twoim potrzebom! Nasz sklep oferuje drukarki 3D o różnych parametrach technicznych, wykorzystując najnowszą dostępną technologię. Tylko w sklepie internetowym możesz w spokoju zastanowić się jaka drukarka 3D spełni twoje oczekiwania i wymogi w największym stopniu. Zastosowanie naszych urządzeń szczególnie oferowane jest do małych, jak i średnich przedsiębiorstw, a także biur zajmujących się projektowaniem. Dla dużych firm stanowią niezastąpiony element prototypowania, przed wdrożeniem do produkcji. Nawet u odbiorców prywatnych doskonalone sprawdzi się wybrana u nas drukarka 3D. Ograniczać cię może jedynie twoja wyobraźnia - bo na pewno nie wybrana u nas drukarka 3DCena jest przystępna w stosunku do jakości oferowanych produktów! Wybierz najlepszą wersje dla Ciebie, ponieważ tylko u nas cena jest tak atrakcyjna!

Swoje produkty adresujemy do małych oraz średnich przedsiębiorstw, biur projektowych i konstrukcyjnych, zakładów produkcyjnych, ośrodków naukowych i edukacyjnych oraz do osób prywatnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl