Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Nowość
Promocja
Producenci

Wzmacniacze LED

Zapewne zastanawiacie się Państwo: po co mi wzmacniacz dla oświetlenia LED? Otóż jest to ważne przy rozbudowie całego systemu oświetlenia LED, bowiem zamiast stosować w obwodach kilka ściemniaczy czy sterowników mających dużo mniejszą obciążalność prądową, wystarczy zastosować wzmacniacz. Poza tym wzmacniacze LED ułatwiają sterowanie z jednego punktu, jeśli dzielimy obwód na kilka mniejszych i rozproszonych w różnych miejscach. Wzmacniacz mocy do oświetlenia LED EPM-153 jest trzy kanałowym wzmacniaczem mocy tzw. ekspanderem sygnału PWM dla oświetlenia LED. Warto zainwestować w wzmacniacze LED.

Różnorodność wzmacniaczy LED, np. wzmacniacz PWM

Wiemy już, że wzmacniacze LED umożliwiają wzmocnienie sygnału, który steruje diodami. Jako że może być centralnym punktem sterującym, może znacznie pomóc w likwidacji problemów, jakie pojawiają się podczas instalacji oświetlenia LED. Jednak jak działają wzmacniacze LED? Urządzenie odbiera na wejściu sygnał PWM, analizuje go, a następnie powtarza (wzmacnia) przekazując go na wyjście. Przed wyborem konkretnego urządzenia warto zastanowić się do czego konkretnie mają być użyte wzmacniacze PWM. Cechy na jakie należy zwracać uwagę: czy wzmacniacz posiada wbudowane filtry przeciwzakłóceniowe; czy posiadają szeroki zakres częstotliwości pracy oraz na to, czy posiadają separację galwaniczną wejść. Posiadane cechy warunkują zastosowanie wzmacniacza w praktyce.

Nasz sklep internetowy oferuje różne wzmacniacze LED. Każdy z nich posiada nieco inne właściwości. Mini wzmacniacz wspaniale sprawdzi się w niewielkich instalacjach. Posiada niewielki rozmiar i nie powinien współpracować z wysokim prądem i dalekimi odległościami. Ponadto wyróżnia go bardzo atrakcyjna cena w stosunku do oferowanej jakości. W ramach naszej oferty można również zakupić trzykanałowy wzmacniacz do profesjonalnych, dużych instalacji. Nieco wyższa cena jest uzasadniona przez znacznie bardzie rozbudowane urządzenie. Między innymi posiada filtry wejściowe, które poprawiają i regenerują odbierany sygnał. Urządzenia polecane przez nasz sklep zostały wyprodukowane przez firmę ENTERIUS. Ich wieloletnie doświadczenie pozwala produkować wzmacniacze PWM z wysokiej jakości materiałów, wyróżniające się trwałością i niezawodnością.

Mini wzmacniacz PWM LED 24VDC - EPM 31 Enterius Mini wzmacniacz PWM LED 24VDC - EPM 31 Enterius
Producent: ENTERIUS
Cena:

89,99 zł

Cena netto: 73,16 zł

szt.
zobacz więcej
Mini wzmacniacz PWM LED 12VDC - EPM 71 Enterius Mini wzmacniacz PWM LED 12VDC - EPM 71 Enterius
Producent: ENTERIUS
Cena:

89,99 zł

Cena netto: 73,16 zł

szt.
zobacz więcej
Wzmacniacz PWM oświetlenia LED EPM-153 Enterius Wzmacniacz PWM oświetlenia LED EPM-153 Enterius
Producent: ENTERIUS
Cena:

324,99 zł

Cena netto: 264,22 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl