Producenci

Lampy uliczne LED

Lampy uliczne LED i drogowe to kolejny przykład dynamicznego rozwoju i innowacyjności technologii LED. Niezaprzeczalną zaletą jaką oferują lampy uliczne LED jest zarówno ogromna oszczędność prądu, a także "dzienna" barwa światła, która znakomicie oddaje naturalność oświetlanych przestrzeni. Praktycznie ich żywotność określa się na 20 lat, a bezawaryjność pozwala zminimalizować koszty obsługi do niezbędnego minimum. Oferujemy Państwu asortyment producenta, gwarantującego solidność wykonania, powtarzalność produktu oraz 100-procentową, gwarancję, która obowiązuje przez okres nawet 5 lat. Zapraszamy.

Oświetlenie uliczne LED

Dzięki rozwojowi technologii LED, lampy oferujące tego rodzaju oświetlenie stosuje się już nie tylko na małych przestrzeniach, ale na całych długościach arterii drogowych. Dzięki temu oświetleniu, nie tylko ogranicza się koszty zużycia energii elektrycznej, ale dodatkowo emituje wyjątkowo naturalną barwę światła. W sklepie LedCorn oferujemy również lampy uliczne LED, w których zastosowane zostały najwyższej jakości diody z długoletnią gwarancją.
Przedstawiamy oświetlenie uliczne LED w wykonaniu tradycyjnym, jak również z bateriami słonecznymi. Doskonałej jakości wykonanie tego rodzaju lamp gwarantuje, że pod obudowę nie wnikają pyły, a cała konstrukcja jest odporna na zalanie. LedCorn.pl oferuje swoim Klientom jedynie najwyższej jakości rozwiązania, dzięki czemu tego rodzaju oświetlenie diodowe pozwala nie tylko zaoszczędzić na rachunkach, ale i naprawach. Żywotność tego rodzaju oświetlenia szacuje się na około 20 lat. Dodatkowo bardzo rzadko zdarzające się awarie lamp ulicznych LED pozwalają zminimalizować koszty eksploatacyjne i czas ich obsługi.

Lampa uliczna Slim Street Led 50W Lampa uliczna Slim Street Led 50W
Cena: 290,00 zł (netto: 235,77 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl