Łącznik do szynoprzewodów Biały Łącznik do szynoprzewodów Biały
Producent: LedCorn
Cena:

4,19 zł

Cena netto: 3,41 zł

szt.
zobacz więcej
Łącznik do szynoprzewodów Kątowy Czarny Łącznik do szynoprzewodów Kątowy Czarny
Producent: LedCorn
Cena:

4,99 zł

Cena netto: 4,06 zł

szt.
zobacz więcej
Łącznik do szynoprzewodów Czarny Łącznik do szynoprzewodów Czarny
Producent: LedCorn
Cena:

5,19 zł

Cena netto: 4,22 zł

szt.
zobacz więcej
Szynoprzewód Biały 1m Szynoprzewód Biały 1m
Producent: LedCorn
Cena:

13,99 zł

Cena netto: 11,37 zł

szt.
zobacz więcej
Szynoprzewód Czarny 1m Szynoprzewód Czarny 1m
Producent: LedCorn
Cena:

13,99 zł

Cena netto: 11,37 zł

szt.
zobacz więcej
Oprawa do LED GU10/MR16 Ruchoma Czarna Alu Oprawa do LED GU10/MR16 Ruchoma Czarna Alu
Producent: LUMENIX
Cena:

14,99 zł

Cena netto: 12,19 zł

Lampy LED – LedCorn

Oświetlenie jest kluczowym elementem otaczającego nas świata. Niezależnie czy jest to wnętrze, czy przestrzeń poza budynkiem, konieczne jest wyposażenie w dobre oświetlenie – szczególnie, gdy podczas zimowych miesięcy naturalnego światła jest niewiele. W przestrzeni publicznej, czy wokół budynków oświetlenie ułatwia poruszanie się, a także zwiększa bezpieczeństwo. Odpowiednio dobrane uliczne lampy LED wydobywają piękno okolicy i podkreślają niezwykły charakter architektury budynków. Właściwie rozmieszczone lampy LED w mieszkalnym wnętrzu pozwalają na wytyczenie stref dopasowanych charakterem do sposobu ich użytkowania. Równie istotne są także lampy LED w biurach i miejscach pracy. Warto pamiętać, że to właśnie na pracodawcy spoczywa obowiązek wyposażenia przestrzeni do pracy w oświetlenie o konkretnych parametrach, które umożliwi wygodną pracę i komfort pracowników.

Dlaczego warto zdecydować się na lampy LED?

Technologia LED z powodzeniem zastąpiła klasyczne formy oświetlenia. Nie powinno to dziwić, ponieważ lampy LED mają wiele zalet i mogą być stosowane w różnych środowiskach. Największą zaletą lamp LED jest ich energooszczędność – zapotrzebowanie na energię elektryczną jest nawet o 90% niższe niż w przypadku klasycznych źródeł światła. Do tego odznaczają się dużą żywotnością, co oznacza oszczędność w dłuższym okresie czasu.

Bezpieczne i wydajne lampy LED

Chcesz, aby oświetlenie w danej przestrzeni było zarazem wydajne, bezpieczne i komfortowe? Najlepszym wyborem będą lampy LED. Dzięki innowacyjnej technologii mogą pracować nawet do 50 000 godzin. To czyni je nie tylko ekonomicznym, ale i ekologicznym rozwiązaniem. W lampach LED nie występuje rtęć, więc są bezpieczne dla domowników, a także środowiska naturalnego.

Lampy LED doskonale sprawdzą się w środowisku pracy – zarówno w przemyśle, jak i w budynkach biurowych. W przypadku lamp LED nie występuje efekt stroboskopowy, który może wpływać negatywnie na bezpieczeństwo, a także samopoczucie pracowników. Lampy LED nie potrzebują czasu, aby się nagrzać, więc od pierwszych sekund działania dają 100% światła. W komforcie oświetlenia ważna jest również temperatura barwowa światła i odwzorowanie realnych kolorów. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości lampy LED, dzięki którym stworzysz oświetlenie idealnie dopasowane do specyfiki danego wnętrza.

Jak wybrać lampy LED?

W sklepie internetowym LedCorn przygotowaliśmy lampy LED o różnym przeznaczeniu. W naszej ofercie znajdziesz zarówno lampy przemysłowe, spełniające niezbędne normy techniczne, jak i oświetlenie uliczne, zewnętrzne i ogrodowe LED. Przygotowaliśmy także szeroki wybór lamp LED wiszących oraz w formie kinkietów. Wszystkie lampy LED dostępne w naszym asortymencie wykonane są z materiałów najlepszej jakości i pochodzą od najlepszych producentów. Sprawdź naszą konkurencyjną ofertę lamp LED i wybierz najlepsze!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl