Ściemniacz do LED 230V/2-250W Biały+ramka
Przejdź do pełnego opisu
z VAT bez VAT
szt.
Dostępność:
dostępny na zamówienie
Czas wysyłki: 24 godziny
Opis
Ściemniacz do LED 230V biały
Dobrze dopasowany sterownik jasności oświetlenia do LED Lamp Dimmable (ściemnialnych) oferowanych w Naszym sklepie on-line. Płynna regulacja jasności odbywa przy pomocy pokrętła obrotowego, a włączenie/wyłączenie przez delikatny nacisk. Obciążenie minimalne obwodu od 2 W (watów) do max 250 W dla instalacji 2 przewodowej, co daje możliwość załączania wielu LED w jednym obwodzie. Jest wyposażony w zabezpieczenie przeciwzwarciowe, które zadziała po przekroczeniu płynącego w obwodzie prądu zwarciowego o wartości I ≥ 20A (amperów) wyłączając oświetlenie.
Montaż
Może być także stosowany do żarówek tradycyjnych żarowych (min. 15W - max 250W) oraz halogenowych (min. 5W - max 250W) zasilanych napięciem 230 V.